Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

𝓖𝓸𝓵𝓪𝓷𝓲𝓲 𝓖𝓪𝓶𝓲𝓷𝓰

Bine ai venit în comunitatea Golanii.Ro!

Te asteptam cu o prezentare!

𝓡𝓮𝓰𝓾𝓵𝓪𝓶𝓮𝓷𝓽 𝓕𝓸𝓻𝓾𝓶

𝗖𝗶𝘁𝗲𝘀𝘁𝗲 𝗿𝗲𝗴𝘂𝗹𝗮𝗺𝗲𝗻𝘁𝘂𝗹 𝗳𝗼𝗿𝘂𝗺𝘂𝗹𝘂𝗶 𝗶𝗻𝗮𝗶𝗻𝘁𝗲 𝗱𝗲 𝘁𝗼𝗮𝘁𝗲!

𝓡𝓮𝓬𝓻𝓾𝓽𝓪𝓻𝓮 𝓢𝓽𝓪𝓯𝓯

ᴛᴇ ᴀꜱᴛᴇᴘᴛᴀᴍ ɪɴ ᴇᴄʜɪᴘᴀ ɴᴏᴀꜱᴛʀᴀ!

ᴄᴀᴜᴛᴀᴍ ᴍᴏᴅᴇʀᴀᴛᴏʀɪ ᴀᴄᴛɪᴠɪ ꜱɪ ꜱᴇʀɪᴏꜱɪ!

Jok3r.

Propunere tema Golanii

Recommended Posts

Va salut pe toti, golanii mei! 

Am facut acest topic pentru a va asculta propunerile sau chiar parerile despre tema comunitatii noastre, ce fel de tema, ce fel de culori, chiar si despre categorii daca mai vreti sa adaugam sau sa scoatem sau chiar propuneri de servere cs 1.6/cs:go si ce mod v-ar placea.

Spuneti-va parerea sau propunerea deschis, fara retineri, suntem "golani" pana la urma.

Momentan pana o sa vedem cum facem cu tema, vreau sa mi spuneti daca o lasam pe aceasta sau revenim la prima tema.

Deci, sa inceapa comentariile ! ☺

• Like 1
  • Thanks 2

Ar fi frumos daca am face un server de csgo competitiv si sa il facem si pe ala un pic popular , imi place si arena dar mi ar place si altceva😘

Eu zic sa pastram tema actuala, am vazut ca ati schimbat-o fara sa ma anuntati, lumea sa plans ca interfata e nasoala si nu corespundeau culorile cu tema comunitatii! 
Daca oamenii decid ca doresc alta tema decat asta, e ok, dar eu zic ca aceasta tema e foarte ok, si usor de inteles pentru nou-veniti!

• Thanks 1

Bun, atunci o sa ramana tema asta si cu servere o sa avem alte moduri noi si frumoase in curand! 

T/c

Guest
This topic is now closed to further replies.